Kapat

Youtube Red İle Reklamsız Video İzleme

Anasayfa
İnternet Youtube Red İle Reklamsız Video İzleme
youtube red ile reklamsız video izleme

Hepimizin en sevdiği etkinliklerden birisi Youtube üzerinden video izlemek ve sevdiğimiz içerik üreticilerini takip etmektir. Bunu yaparken karşılaştığımız en can sıkıcı durum ise sürekli karşımıza çıkan reklamlar. Tam videonun en heyecanlı kısmında, uzun süre geçemediğimiz reklamlarla karşılaşıyoruz. Artık bu durumdan kurtulmanın bir yolu var.

Reklamlardan Kurtulmanın Yolu Nedir?

Reklamsız video mu izlemek istiyorsunuz? Youtube ve Google’ın çalışmaları sayesinde artık belli bir ücret karşılığında Youtube Red kullanarak ara vermeden ve çevrimdışı video izleyebilir, hatta videolarınızı arka planda oynatmaya devam edebilirsiniz. Uzun süre önce çıkan bu uygulamaya artık Türkiye’den de erişebiliyoruz.

Peki, Ama Nasıl?

Eğer daha önce Netflix, Spotify veya benzer uygulamalar kullandıysanız yapmanız gerekenler buna benzer. Uygulamayı masa üstünde, tarayıcınızda veya telefonunuzda ile kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken abone olmak, bunu da Amerika’da 10 Dolar, Türkiye’de ise 34,99 TL karşılığında yapabilirsiniz. Alacağınız üstün hizmet düşünülürse bu oldukça makul bir fiyat.

Abone Olduktan Sonra

Aboneliğinizi tamamladıysanız artık siz de bu uygulamanın sunduklarından Android, iOS sistemli telefon veya tabletlerde ya da akıllı televizyonlarınızda bulunan Youtube uygulamasında yararlanabilirsiniz.

Herkesin en çok beğendiği özelliği muhtemelen videoları çevrim içi iken indirip daha sonra çevrimdışı olduğunuzda da izleyebilecek olmanız. Youtube bu çığır açan uygulama sayesinde artık metroda bile erişilebilir olacak, siz de her zaman aktif olabileceksiniz. Ayrıca seçtiğiniz videoları oluşturduğunuz bir çalma listesine ekleyip otomatiğe alarak indirdiğinizde de kullanabilirsiniz.

Telefonunuzda bulunan Youtube uygulamasının aksine Red uygulaması ile ekran kilidi kapalıyken de, başka şeylerle ilgilenirken veya mesajlaşırken de izlediğiniz video veya dinlediğiniz müzik arka planda çalmaya devam eder.

Bir diğer merak edilen kısmı ise herkesin düşüncesinin aksine videolarda reklam olmasa bile video sahibi izlenme sayesinde kazanmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir